Kristian Rytter

Direktør

Tlf. 9838 5880

kwr@kristianrytter.dk
 

 

Peter Stiholt

Økonomi- og administrationsdirektør

Tlf. 6029 4433

pst@kristianrytter.dk
 

 

Nicolai Rytter

Medejer / daglig leder

Tlf. 4050 0599

krjordboring@kristianrytter.dk

Kim Hansen

Bore afdelingsleder

Tlf. 4050 0599

krjordboring@kristianrytter.dk

 

Esben Olesen

Ingeniør / Miljøteknik

Dir. 9636 0283

Mobil 3092 6855

eso@kristianrytter.dk
 

 

Martin Olesen

IT-ansvarlig

Dir. 9636 0299

mo@kristianrytter.dk

Rikke Pedersen

HR, Løn og Kommunikation

Dir. 9636 0288

rpe@kristianrytter.dk

 

Bente Struwe

Regnskabschef

Kristian Rytter A/S

Dir. 9636 0286

bente@kristianrytter.dk

 

Jette Jørgensen

Bogholderi

Kristian Rytter A/S

Dir. 9636 0284

jette@kristianrytter.dk
 

Jytte Andersen

Bogholderi

Kristian Rytter A/S

Dir. 9636 0285

jad@kristianrytter.dk

 

Gitte Rytter

Administrativ medarbejder

Kristian Rytter A/S

Dir. 9636 0289

gitte@kristianrytter.dk
 

 

Hans Henrik Thomsen

Altmuligmand

Dir. 9636 0297

hht@kristianrytter.dk

 

 



Link til KRT hjemmeside her

 

 

 

Michael K. Sørensen

Medejer, salg/tilbud, kørselsleder

Tlf. 9838 5880

michael@krt.dk

 

Henrik Jacobsen

Kørselsdisponent

Tlf. 9838 5880

hj@krt.dk

 

Jes Nielsen

Kørselsdisponent

Tlf. 9838 5880

jes@krt.dk

 

Mette Møller Pedersen

Kørselsdisponent

Tlf. 9636 0292

mpe@krt.dk

 

Thomas Ditlev Pedersen

Kørselsdisponent

Tlf. 9636 0298

tpe@krt.dk

 

Maria Nymand

Kørselsdisponent

Tlf. 9636 0293

mny@krt.dk

 

Ulla Bergholt

Bogholderi

Tlf. 9636 0290

ulla@krt.dk

 

 


 

 

 



 

Link til Be-low hjemmeside her

 

 

 

Karsten Thier Larsen

Salgschef affaldssystemer

Mobil 2053 5035

ktl@be-low.dk

 

Martin Lindskov

Distriktschef

Mobil 9189 9985

ml@be-low.dk

 

Michael Burchardt Madsen

Ansvarlig for indkøb, lager og logistik

Dir. 9838 5800

Mobil 3085 6851

mma@be-low.dk

 



 

Link til JJ Grus/Jysk Jordhåndtering hjemmeside her
 

 

 

Kenny Jensen

Medejer / daglig leder

Jysk Jordhåndtering / JJ Grus

Mobil 4012 5171

kj@kristianrytter.dk

 

Kjeld Knudsen

Driftsleder

Jysk Jordhåndtering

Mobil 2117 0688

kk@jj-grus.dk

kk@jyskjordhaandtering.dk

 

 

Martin Dietz

Bogholderi

JJ-Grus A/S, Jysk Jordhåndtering A/S

Dir. 9636 0287

martin@kristianrytter.dk